Hoşgeldiniz. Sitemiz tam adresi www. saglamoyun . com'dur. Sitemizde 1938 yayın yayınlandı ve siz yenisini bırakana kadar 35923 yorum bırakıldı.

Dabbe Cin Çarpması HD Tek Link İndir-İzle 2013

  • 12 Ocak 2014
  • 2 yorum
  • 28.837 kez görüntülendi

  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 oy verilmiş, 5 üzerinden ortalama 4,29 )
    Loading...


Sağlam Oyun Puanı: 9.4/10

IMDB Puanı: 8/10

Tür: Korku

Süre: 2 saat 26 dakika

Yılı: 2 Ağustos 2013

Kalite:  HD – DVDRip  (kesinlikle sinema çekimi değildir) \

Başrol Oyuncuları:  Cansu Kurgun, Irmak Örnek

Özet: 1986 yılında Muğla’da cinleri kullanarak define bulmuş bir köyün lanetli,habis ve cüzzamlı ruhlarla kuşatılmış tüyler ürperten bu gerçek olayı, gizli kalmış tüm detayları ve gerçek belgeleriyle sinemaya aktarıldı. Stratonikeia kazı alanına yakın Kıbledere köyünde yaşanmış, bu cin çarpılma vakası,ordaki dehşetin gerçek görüntüleri,adli kayıtlar,deliller ve dinleyeni şoka sokan eskilere dair sırlarla başlar. Psikiyatrist Ebru Karaduman ve Cinci Faruk Akat olarak bilinen Cin Çıkarma uzmanının aynı anda ilgilendikleri bu vakanın,ana kahramanı Kübra Duran isimli genç bir kızdır.

Kıbledere köylüsü olan Kübra aynı zamanda Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır .Kübra kına gecesinde aniden,cinlerin saldırısına uğramış ve içinde büyüyen çok güçlü ve tehlikeli bir varlığın tehditi altına girmiştir.Psikiyatrist Ebru, görüntülü olgu sunumu için Kübra’yı incelemeye alıp,Cinci Hoca dedikleri kişilerin hastalara yaptıklarını ve sonuçlarını kamera ile kayıt altına almak istemektedir. Psikiyatr ve Hoca Birlikte Kübra’nın ailesiyle yaşadığı Köy evine varırlar, din ve bilim arasındaki bu çekişme gerçekler ortaya çıktıkça dehşete dönüşmeye başlar.İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca,herkes için cehennem saatleri başlar.
Anadolu kökenli cin-ecinni hikayelerini, Türk sinemasının korku formatına uyarlama hedefiyle filmler çektiğini söyleyen Hasan Karacadağ bazı röportajlarında cinlerin varlığına da inandığını ve gerçek cin görüntüleri kullandığını dile getirmişti.

FİLM FRAGMANI

İNDİRME BÖLÜMÜ

Admin yorumu: Açıkçası Türk korku filmlerinin çoğunu komik bulan birisi olarak Dabbe Cin Çarpması filmini beğendim, bu sefer iyi iş çıkarmışlar. İndireceğiniz dosya HD dir, herhangi bir ses kayması yoktu ve kesinlikle sinema çekimi değildir. İndirin ve mümkünse tek başınıza izlemeyin.

Keyifli seyirler.
 
Film ile ilgili görüşlerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz, spoiler(film içeriğini içeren) yorumlar yayınlanmaz.

Bir önceki yazımız olan The Stanley Parable Full Tek Link İndir başlıklı yayınımıza da göz atmak ister misiniz?

Bir cisim yaklaşıyor...
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ